eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191120 20.11.2019 Hovedutvalg for undervisning, oppvekst og kultur 17:00 Gml.rådhus Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Fridtjof Dahlen Fridtjof Dahlen Sosialistisk Venstreparti (SV) Leder fridah@ostfoldfk.no 479 01 135 69 18 54 97
Joakim Karlsen Joakim Karlsen Venstre (V) Nestleder joakim.karlsen@hiof.no 908 40 400 Ikke registrert
Ragnhild Saakvitne Ragnhild Saakvitne Senterpartiet (SP) Medlem ragnhildsaakvitne@outlook.com 97651572 Ikke registrert
Siw-Hege Christiansen Siw-Hege Christiansen Arbeiderpartiet (AP) Medlem siwhc@yahoo.com 917 76 819 Ikke registrert
Kolbjørn Weme Kolbjørn Weme Arbeiderpartiet (AP) Medlem lkweme@gmail.com 481 34 876 Ikke registrert
Vibeke Julsrud Vibeke Julsrud Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem vibeke.julsrud@gmail.com 928 60 482 69 17 64 06
Ingrid Fjøren Ingrid Fjøren Rødt (R) Medlem ingridfjoren@hotmail.com Ikke registrert 976 06 082
Truls Breda Truls Breda Høyre (H) Medlem trulsbreda@icloud.com 952 21 215 Ikke registrert
Sandra Lexander Sandra Lexander Høyre (H) Medlem sandra.lexander@icloud.com Ikke registrert 458 50 120
Frode Bilsbak Frode Bilsbak Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem frode.bilsbak@gmail.com Ikke registrert 916 94 709
Bjørg Kristin Lund Bjørg Kristin Lund Høyre (H) Medlem bjorg.lund@lundi.as Ikke registrert 481 37 638
Frank Debraux Frank Debraux Fremskrittspartiet (FRP) Medlem frank.debraux@haldenfrp.no Ikke registrert 938 33 393
Nils Sagstuen Nils Sagstuen Pensjonistpartiet (PP) Medlem nilsagstuen@gmail.com 986 45 899 69 18 10 28
Camilla Gribsrød Camilla Gribsrød Senterpartiet (SP) Varamedlem camillagri@halden.net 45831009 Ikke registrert
Heidi Maria Raude Heidi Maria Raude Venstre (V) Varamedlem hr@dnbe.no 416 13 209 Ikke registrert
Frithjof Andreas Wibe Frithjof Andreas Wibe Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem wibefrithjof@gmail.com 977 28 670 Ikke registrert
Sverre Stang Sverre Stang Senterpartiet (SP) Varamedlem Fabian.restaurant@yahoo.no 912 69 601 Ikke registrert
Inger Haugene Inger Haugene Senterpartiet (SP) Varamedlem ingerh@halden.net 976 96 095 69 18 82 45
Lisa Vik Lisa Vik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lisavik54@outlook.com 412 38 379 Ikke registrert
Olav Wennevold Olav Wennevold Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem olav.wennevold@haldenskole.no 909 43 915 Ikke registrert
Ida Carita Mosbye Ida Carita Mosbye Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem idacarita@gmail.com 466 44 716 Ikke registrert
John Erik Eriksen John Erik Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem johnerikeriksen@halden.net 932 43 156 Ikke registrert
Amalie Lund Amalie Lund Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem amalielund@live.no 453 97 754 Ikke registrert
Hans Christian Nygaard Wang Hans Christian Nygaard Wang Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem hanschristian@advokatwang.no 481 02 227 Ikke registrert
Simen Paulsen Simen Paulsen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem simenpau@gmail.com 994 38 889 Ikke registrert
Vilde Heggem Vilde Heggem Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Tore Harlyng Jan Tore Harlyng Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan-Erik Andersen Jan-Erik Andersen Rødt (R) Varamedlem j-erik.a@online.no 466 16 308 Ikke registrert
Ole Marius Staal Torvmark Ole Marius Staal Torvmark Høyre (H) Varamedlem marius@hverdagen.no Ikke registrert 976 66 814
Ragnhild Løchen Ragnhild Løchen Høyre (H) Varamedlem ragnhild.lochen@eurosko.no 995 71 741 Ikke registrert
Stein Bukholm Stein Bukholm Høyre (H) Varamedlem steinbukholm@gmail.com 913 35 230 69 19 79 40
Mona Elisabeth Holtet Atayo Mona Elisabeth Holtet Atayo Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem odrajiat@online.no Ikke registrert 918 01 420
Ann Kristin Øye Ann Kristin Øye Høyre (H) Varamedlem annkristinoye@hotmail.no 97747996 Ikke registrert
Fredrik Holm Fredrik Holm Høyre (H) Varamedlem fredhholm@gmail.com Ikke registrert 952 22 966
Camilla Grettland Camilla Grettland Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem camillagrettland@gmail.com 41765810 Ikke registrert
Per-Egil Evensen Per-Egil Evensen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem pereeven@online.no 920 13 934 69 18 77 48
Laila Tajet Andersen Laila Tajet Andersen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem aga@halden.net 906 33 592 69 17 51 75
Tron Grandal Tron Grandal Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem tha-gran@online.no Ikke registrert 928 40 202
Myrna Windahl Myrna Windahl Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem myrna@halden.net 986 39 713 Ikke registrert
Versjon:5.2.2