eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191112 12.11.2019 Hovedutvalg for helse, omsorg, sosialtjenester og inkludering 19:00 Gml.rådhus Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Solveig Kristine Østby Vitanza Solveig Kristine Østby Vitanza Arbeiderpartiet (AP) Leder skv@hiof.no 982 15 678 Ikke registrert
Cato Lettenstrøm Cato Lettenstrøm Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Berger Kristoffer Berger Senterpartiet (SP) Medlem krissberger@gmail.com 414 00 978 Ikke registrert
Heidi Maria Raude Heidi Maria Raude Venstre (V) Medlem hr@dnbe.no 416 13 209 Ikke registrert
Mons Hvattum Mons Hvattum Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem askforlag@gmail.com 922 06 095 Ikke registrert
Hans Christian Nygaard Wang Hans Christian Nygaard Wang Miljøpartiet De Grønne (MDG) Nestleder hanschristian@advokatwang.no 481 02 227 Ikke registrert
Carl Anders Wingren Carl Anders Wingren Rødt (R) Medlem wingren@halden.net 415 40 650 Ikke registrert
Elin Margrethe Lexander Elin Margrethe Lexander Høyre (H) Medlem lexanderelin@gmail.com 975 85 882 Ikke registrert
Simen Murud Gundersen Simen Murud Gundersen Uavhengig (UAVH) Medlem simenmurgun@gmail.com 471 71 997 Ikke registrert
Dagfinn Stærk Dagfinn Stærk Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem dastark@halden.net 922 94 961 Ikke registrert
Kirsten Warberg Kirsten Warberg Høyre (H) Medlem warbergkirsten@gmail.com Ikke registrert 472 87 276
Camilla Grettland Camilla Grettland Fremskrittspartiet (FRP) Medlem camillagrettland@gmail.com 41765810 Ikke registrert
Per Kristian Dahl Per Kristian Dahl Pensjonistpartiet (PP) Medlem dahl@arbeidogvekst.no 932 44 085 69 19 10 90
Mona Irene Bråthen Mona Irene Bråthen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem monabraathen@live.no 938 82 291 69 18 62 66
Tore Østensvig Tore Østensvig Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem torechristian@msn.com 984 07 870 Ikke registrert
Linda Østensvig Linda Østensvig Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem linda78@halden.net 930 28 386 Ikke registrert
Olav Wennevold Olav Wennevold Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem olav.wennevold@haldenskole.no 909 43 915 Ikke registrert
Roy Eilertsen Roy Eilertsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem royeiler@online.no 979 87 277 69 19 15 41
Anna Grude Kristiansen Anna Grude Kristiansen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Helene Bakke Anne Helene Bakke Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert 986 13 967 Ikke registrert
Anders Martin Gjerlaug Anders Martin Gjerlaug Senterpartiet (SP) Varamedlem gjerlaug@hotmail.com 481 63 092 Ikke registrert
Gro Sofie Grimseth Huseby Gro Sofie Grimseth Huseby Uavhengig (UAVH) Varamedlem grosofie_97@outlook.com 948 68 986 Ikke registrert
Amalie Lund Amalie Lund Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem amalielund@live.no 453 97 754 Ikke registrert
Vibeke Julsrud Vibeke Julsrud Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem vibeke.julsrud@gmail.com 928 60 482 69 17 64 06
Simen Paulsen Simen Paulsen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem simenpau@gmail.com 994 38 889 Ikke registrert
Camilla Orud Lunde Camilla Orud Lunde Rødt (R) Varamedlem camillaorud@gmail.com Ikke registrert 938 42 200
Liv Orsäter Liv Orsäter Rødt (R) Varamedlem livekorn@frisurf.no 928 13 505 Ikke registrert
Erling Rennemo-Melsom Erling Rennemo-Melsom Rødt (R) Varamedlem erlingmelsom@yahoo.no 454 27 398 Ikke registrert
Ann Kristin Øye Ann Kristin Øye Høyre (H) Varamedlem annkristinoye@hotmail.no 97747996 Ikke registrert
Ånen Nøding Ånen Nøding Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem anennoding@halden.net 414 72 734 69 19 73 00
Egil Lund Pettersen Egil Lund Pettersen Høyre (H) Varamedlem egillundpettersen@gmail.com 926 15 907 69 17 62 31
Bjørg Kristin Lund Bjørg Kristin Lund Høyre (H) Varamedlem bjorg.lund@lundi.as Ikke registrert 481 37 638
Fredrik Holm Fredrik Holm Høyre (H) Varamedlem fredhholm@gmail.com Ikke registrert 952 22 966
Sandra Lexander Sandra Lexander Høyre (H) Varamedlem sandra.lexander@icloud.com Ikke registrert 458 50 120
Frank Debraux Frank Debraux Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem frank.debraux@haldenfrp.no Ikke registrert 938 33 393
Per-Egil Evensen Per-Egil Evensen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem pereeven@online.no 920 13 934 69 18 77 48
Laila Irene Sørli Laila Irene Sørli Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild Stang Arild Stang Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem stangarild36@gmail.com 900 37 654 Ikke registrert
Myrna Windahl Myrna Windahl Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem myrna@halden.net 986 39 713 Ikke registrert
Versjon:5.2.2