eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200527 27.05.2020 Hovedutvalg for undervisning, oppvekst og kultur 17:00 Gml.rådhus Formannskapssalen
20200624 24.06.2020 Hovedutvalg for undervisning, oppvekst og kultur 17:00 Gml.rådhus Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200325 25.03.2020 Hovedutvalg for undervisning, oppvekst og kultur 18:30 Gml.rådhus Formannskapssalen
20200128 28.01.2020 Hovedutvalg for undervisning, oppvekst og kultur 17:00 Gml.rådhus Formannskapssalen
20191218 18.12.2019 Hovedutvalg for undervisning, oppvekst og kultur 16:00 Gml.rådhus Formannskapssalen
20191120 20.11.2019 Hovedutvalg for undervisning, oppvekst og kultur 17:00 Gml.rådhus Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Fridtjof Dahlen Fridtjof Dahlen Sosialistisk Venstreparti (SV) Leder fridah@ostfoldfk.no 479 01 135 69 18 54 97
Joakim Karlsen Joakim Karlsen Venstre (V) Nestleder joakim.karlsen@hiof.no 908 40 400 Ikke registrert
Ragnhild Saakvitne Ragnhild Saakvitne Senterpartiet (SP) Medlem ragnhildsaakvitne@outlook.com 97651572 Ikke registrert
Siw-Hege Christiansen Siw-Hege Christiansen Arbeiderpartiet (AP) Medlem siwhc@yahoo.com 917 76 819 Ikke registrert
Kolbjørn Weme Kolbjørn Weme Arbeiderpartiet (AP) Medlem lkweme@gmail.com 481 34 876 Ikke registrert
Vibeke Julsrud Vibeke Julsrud Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem vibeke.julsrud@gmail.com 928 60 482 69 17 64 06
Ingrid Fjøren Ingrid Fjøren Rødt (R) Medlem ingridfjoren@hotmail.com 976 06 082 Ikke registrert
Truls Breda Truls Breda Høyre (H) Medlem trulsbreda@icloud.com 952 21 215 Ikke registrert
Sandra Lexander Sandra Lexander Høyre (H) Medlem sandra.lexander@icloud.com 458 50 120 Ikke registrert
Frode Bilsbak Frode Bilsbak Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem frode.bilsbak@gmail.com 916 94 709 Ikke registrert
Bjørg Kristin Lund Bjørg Kristin Lund Høyre (H) Medlem bjorg.lund@lundi.as 481 37 638 Ikke registrert
Frank Debraux Frank Debraux Fremskrittspartiet (FRP) Medlem frank.debraux@haldenfrp.no 938 33 393 Ikke registrert
Nils Sagstuen Nils Sagstuen Pensjonistpartiet (PP) Medlem nilsagstuen@gmail.com 986 45 899 69 18 10 28
Camilla Gribsrød Camilla Gribsrød Senterpartiet (SP) Varamedlem camillagri@halden.net 45831009 Ikke registrert
Heidi Maria Raude Heidi Maria Raude Venstre (V) Varamedlem hr@dnbe.no 416 13 209 Ikke registrert
Frithjof Andreas Wibe Frithjof Andreas Wibe Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem wibefrithjof@gmail.com 977 28 670 Ikke registrert
Sverre Stang Sverre Stang Senterpartiet (SP) Varamedlem Fabian.restaurant@yahoo.no 912 69 601 Ikke registrert
Inger Haugene Inger Haugene Senterpartiet (SP) Varamedlem ingerh@halden.net 976 96 095 69 18 82 45
Lisa Vik Lisa Vik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lisavik54@outlook.com 412 38 379 Ikke registrert
Olav Wennevold Olav Wennevold Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem olav.wennevold@haldenskole.no 909 43 915 Ikke registrert
John Erik Eriksen John Erik Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem johnerikeriksen@halden.net 932 43 156 Ikke registrert
Amalie Lund Amalie Lund Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem amalielund@live.no 453 97 754 Ikke registrert
Hans Christian Nygaard Wang Hans Christian Nygaard Wang Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem hanschristian@advokatwang.no 481 02 227 Ikke registrert
Simen Paulsen Simen Paulsen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem simenpau@gmail.com 994 38 889 Ikke registrert
Vilde Heggem Vilde Heggem Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Tore Harlyng Jan Tore Harlyng Rødt (R) Varamedlem jth51@frisurf.no 416 86 813 Ikke registrert
Jan-Erik Andersen Jan-Erik Andersen Rødt (R) Varamedlem j-erik.a@online.no 466 16 308 Ikke registrert
Ole Marius Staal Torvmark Ole Marius Staal Torvmark Høyre (H) Varamedlem marius@hverdagen.no 976 66 814 Ikke registrert
Ragnhild Hartvigsen Løchen Ragnhild Hartvigsen Løchen Høyre (H) Varamedlem ragnhild.lochen@eurosko.no 995 71 741 Ikke registrert
Stein Bukholm Stein Bukholm Høyre (H) Varamedlem steinbukholm@gmail.com 913 35 230 69 19 79 40
Mona Elisabeth Holtet Atayo Mona Elisabeth Holtet Atayo Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem odrajiat@online.no 918 01 420 Ikke registrert
Ann Kristin Øye Ann Kristin Øye Høyre (H) Varamedlem annkristinoye@hotmail.no 97747996 Ikke registrert
Fredrik Holm Fredrik Holm Høyre (H) Varamedlem fredhholm@gmail.com 952 22 966 Ikke registrert
Camilla Grettland Camilla Grettland Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem camillagrettland@gmail.com 41765810 Ikke registrert
Per-Egil Evensen Per-Egil Evensen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem pereeven@online.no 920 13 934 69 18 77 48
Laila Tajet Andersen Laila Tajet Andersen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem aga@halden.net 906 33 592 69 17 51 75
Tron Grandal Tron Grandal Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem tha-gran@online.no 928 40 202 Ikke registrert
Myrna Windahl Myrna Windahl Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem myrna@halden.net 986 39 713 Ikke registrert
Versjon:5.2.2