eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191210 10.12.2019 Hovedutvalg for plan, teknisk, landbruk, klima og miljø 16:00 Gml.rådhus Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191112 12.11.2019 Hovedutvalg for plan, teknisk, landbruk, klima og miljø 16:00 Gml. rådhus Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Øivind Holt Øivind Holt Miljøpartiet De Grønne (MDG) Leder post@oholt.no 907 76 833 69 18 28 53
Jens B. Bakke Jens B. Bakke Senterpartiet (SP) Nestleder jens.bakke@idd.no 993 54 286 69 19 71 77
Helge Bergseth Bangsmoen Helge Bergseth Bangsmoen Arbeiderpartiet (AP) Medlem helge.bangsmoen@gmail.com 410 08 857 Ikke registrert
Gunn Mona Ekornes Gunn Mona Ekornes Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem gmekornes@gmail.com 909 62 031 Ikke registrert
Anne Helene Bakke Anne Helene Bakke Venstre (V) Medlem Ikke registrert 986 13 967 Ikke registrert
Sara Langebråten Sara Langebråten Rødt (R) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Martin Lie Terje Martin Lie Høyre (H) Medlem terje@jatakarebrug.no 958 04 370 69 19 39 18
Ragnhild Løchen Ragnhild Løchen Høyre (H) Medlem ragnhild.lochen@eurosko.no 995 71 741 Ikke registrert
Jan-Erik Herft Jan-Erik Herft Høyre (H) Medlem jeh@gggruppen.no 906 06 425 69 21 45 20
Bjørg Kristin Lund Bjørg Kristin Lund Høyre (H) Medlem bjorg.lund@lundi.as Ikke registrert 481 37 638
Henrik Rød Henrik Rød Fremskrittspartiet (FRP) Medlem hr@maxmill.no 907 83 523 69182800 / 69708300
Simen Paulsen Simen Paulsen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem simenpau@gmail.com 994 38 889 Ikke registrert
Wenche Olsen Wenche Olsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem we-ol@outlook.com 97021454 Ikke registrert
Ragnhild Saakvitne Ragnhild Saakvitne Senterpartiet (SP) Varamedlem ragnhildsaakvitne@outlook.com 97651572 Ikke registrert
Jan Tore Harlyng Jan Tore Harlyng Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Guri-Anne Hauan Guri-Anne Hauan Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem gurhau@gmail.com 932 12 083 Ikke registrert
Frode Tennebø Frode Tennebø Venstre (V) Varamedlem frode@tenneo.com 452 49 939 Ikke registrert
Anne-Birgith Mørkved Anne-Birgith Mørkved Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem annebirgith.m.r@gmail.com 913 82 698 Ikke registrert
Kolbjørn Weme Kolbjørn Weme Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lkweme@gmail.com 481 34 876 Ikke registrert
Erlan Aastebøl Erlan Aastebøl Høyre (H) Varamedlem erlan@skandinavisketrehus.no 959 70 507 69 19 55 64
Håvard Tafjord Håvard Tafjord Høyre (H) Varamedlem haavard.tafjord@gmail.com 997 14 784 Ikke registrert
Solveig Helene Søtorp Solveig Helene Søtorp Høyre (H) Varamedlem solhelsoe@outlook.com Ikke registrert 970 79 065
Sandra Lexander Sandra Lexander Høyre (H) Varamedlem sandra.lexander@icloud.com Ikke registrert 458 50 120
Frode Bilsbak Frode Bilsbak Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem frode.bilsbak@gmail.com Ikke registrert 916 94 709
Ole Marius Staal Torvmark Ole Marius Staal Torvmark Høyre (H) Varamedlem marius@hverdagen.no Ikke registrert 976 66 814
Egil Hult Egil Hult Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem granitt13@outlook.com Ikke registrert 932 44 020
Camilla Grettland Camilla Grettland Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem camillagrettland@gmail.com 41765810 Ikke registrert
Laila Tajet Andersen Laila Tajet Andersen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem aga@halden.net 906 33 592 69 17 51 75
Versjon:5.2.2