eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190903 03.09.2019 Kontrollutvalget 12:00 Gml.Rådhus Formannskapssalen
20190618 18.06.2019 Kontrollutvalget 18:00 Gml. Rådhus Møterom Fredrikshald
20190515 15.05.2019 Kontrollutvalget 18:00 Gml. Rådhus Møterom Fredrikshald
20190226 26.02.2019 Kontrollutvalget 18:00 Gml. Rådhus Møterom Fredrikshald
20181204 04.12.2018 Kontrollutvalget 18:00 Gml.Rådhus Formannskapssalen
20180925 25.09.2018 Kontrollutvalget 18:00 Gamle rådhus Møterom 1
20180619 19.06.2018 Kontrollutvalget 18:00 Folkets hus Lille sal
20180523 23.05.2018 Kontrollutvalget 18:00 Folkets hus Lille sal
20180315 15.03.2018 Kontrollutvalget 18:00 Folkets hus Lille sal
20180206 06.02.2018 Kontrollutvalget 18:00 Halden rådhus Møterom 3
20171128 28.11.2017 Kontrollutvalget 17:30 Folkets Hus Store sal
20170926 26.09.2017 Kontrollutvalget 18:00 Folkets hus Store sal
20170502 02.05.2017 Kontrollutvalget 18:00 Halden rådhus Formannskapssalen
20170228 28.02.2017 Kontrollutvalget 18:00 Storgt 7 - Wielgården Store møterom
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Torbjørn Østby Torbjørn Østby Arbeiderpartiet (AP) Leder kasene@halden.net 92638144 Ikke registrert
Ellen Simensen Ellen Simensen Arbeiderpartiet (AP) Medlem cassandra@halden.net Ikke registrert Ikke registrert
Turid Eriksen Turid Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem turideriksen@hotmail.no 414 14 563 Ikke registrert
Jan Aage Moen Jan Aage Moen Høyre (H) Medlem jan@moen.no 901 02 904 69 18 49 49
Eirik Milde Eirik Milde Høyre (H) Medlem eirik@tomil.no 915 43 313 69 11 75 11 j
Håvard Tafjord Håvard Tafjord Høyre (H) Medlem haavard.tafjord@gmail.com 997 14 784 Ikke registrert
Rannveig Lade Rannveig Lade Rødt (R) Medlem rain.lade@gmail.com 977 43 019 Ikke registrert
Odd Riise Odd Riise Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem odd.riise@politiker.halden.no 90574268 69182393
Bente C Gulbrandsen Bente C Gulbrandsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem bengul1@ostfoldfk.no 95928753 Ikke registrert
Jan Magnar Hansen Jan Magnar Hansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jan.magnar.hansen@norskeskog.com 970 93 079 Ikke registrert
Torhild S. Grimseth Huseby Torhild S. Grimseth Huseby Senterpartiet (SP) Varamedlem torild.grimseth.huseby.haldenk@gmail.com 986 05 581 Ikke registrert
Lars Petter Lie Lars Petter Lie Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem larspetter@leifgrimsrud.no 976 66 947 Ikke registrert
Arne Hornæs Arne Hornæs Høyre (H) Varamedlem arne.hornaes@ife.no 415 89 783 69 18 87 83
Tove Kristin Fager Tove Kristin Fager Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem tovekrifager@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Inge R. Eeg Inge R. Eeg Høyre (H) Varamedlem inge.r.eeg@hiof.no 901 90 550 Ikke registrert
Marit Eriksen Marit Eriksen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem marit.eriksen@hiof.no 416 63 210 69 17 62 35
Terje Johnsen Terje Johnsen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mons Hvattum Mons Hvattum Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem askforlag@gmail.com 922 06 095 Ikke registrert
Versjon:5.2.2